Meile usaldame:

Täitke vorm. Võtame teiega 2 tööpäeva jooksul ühendust.
Kõik väljad on kohustuslikud!

Meist

ADVANTUS pakub ettevõtetele personaliteenuseid.
Ettevõtetegrupp Advantus tegutseb kolmes Balti riigis: Eestis, Lätis ja Leedus.

Grupi nimi ADVANTUS pärineb ingliskeelsest sõnast advantage (´eelis´). Advantuse logol on kirjas Personnel Advantage, sest siin töötavad inimesed loovad eeliseid meie klientidele ja tellijatele.

Meie missioon on olla sild, mis ühendab operatiivselt tööandjaid ja tööotsijaid.

Selle missiooni elluviimiseks on palju mooduseid. Esmalt arutame koos teiega läbi teie ettevõtte vajadused ning seejärel valime ja osutame eraldi teenuse või komplekslahenduse – personaliteenuste koosluse meie pakutavate teenuste loendist. Nii optimeerime ühtlasi teie personalijuhtimise kulusid.

Alates ettevõtte asutamisest 2007. aastal on ADVANTUS UAB igal aastal oma tegevust laiendanud ja müügimahtu suurendanud. 2016. aastal küündis müügitulu üle 3,8 miljoni euro. Praegu tegutseb Leedus neli ADVANTUSe üksust riigi suurimates linnades: Vilniuses, Kaunases, Klaipėdas ja Panevėžyses.

ADVANTUS pakub Baltimaades järgmiseid teenuseid:

  • Ajutine töö (personali töörent);
  • Töötajate otsing ja valik;
  • Projektispetsialistid (valik andmebaasist ja/või ajutine töö);
  • Töötajate testimis- ja hindamisteenused;
  • Väljaaitamiskonsultatsioonid (outplacement ehk mitte omal soovil töökohta vahetavate töötajate nõustamine);
  • Karjäärimuutuskonsultatsioonid;
  • Tööjõu otsing teistes riikides: Balti riikides tegelevad sellega Advantuse grupi ettevõtted, muudes riikides toimub otsing koostöös ADECCO-ga ADECCO (adecco.com)

ADVANTUSel on soliidne kogemus keskastme juhtide, juhatajate ja spetsialistide (tehnikute, inseneride, finants- ja kaubandusspetsialistide), samuti igal tasemel tööliste (sealhulgas kõrge kvalifikatsiooniga ja kvalifitseerimata) valimisel.

Advantuse tööjõu andmebaas täieneb iga päev. Sinna lisandub pidevalt nii pikaajalist tööd otsivaid kandidaate kui ka Advantuse lühiajalisi töötajaid, keda ettevõte palkab Leedus igal aastal mitu tuhat. Tänu sellele on Advantuse andmebaasis peale kandidaatide CV-andmete sageli ka väärtuslikku praktilist tagasisidet nende töö kvaliteedi kohta meie tellijate juures.

MEIE AJALUGU:
ADVANTUSe meeskond loodi 2005. aastal, mil Vilniuses asutati UAB ADECCO – maailma juhtiva personalilahenduste grupi ADECCO (www.adecco.com) ettevõte. Kui 2007. aasta kevadel otsustas ADECCO grupp oma tegevust Baltimaade turul laiendada mitte enda ettevõtete, vaid kohaliku partneri kaudu, said UAB ADECCO endisest meeskonnast UAB ADVANTUS töötajad, kes jätkavad sama tegevust.

Tegevuse arengulugu:

ADVANTUS UAB Leedus:
Vilniuse üksus alates 2007. aastast;
Klaipėda üksus alates 2007. aastast;
Kaunase üksus alates 2012. aastast;
Panevėžyse üksus alates 2013. aastast.

ADVANTUS BALTIC SIA Lätis:
Riias alates 2014. aastast.

ADVANTUS OÜ Eestis:
Tallinnas alates 2015. aastast.