Meie partnerid:


ADECCO PARTNER BALTI RIIKIDES

Oleme ülemaailmse personalilahenduste liidri Adecco Baltimaade partner. Adecco grupi peaettevõte on Šveitsis registreeritud Adecco SA, mis kuulub Forbes’i nimekirja järgi maailma 500 suurima ettevõtte hulka. 60 riigis tegutseb 7000 Adecco bürood. Nende arvukad töötajad loovad sadadele tuhandetele klientidele võimaluse leida vajalikke ajutisi ja püsivaid töötajaid ning miljonitel inimestel avaneb võimalus planeerida oma karjääri ja leida parem töö.

www.adecco.com

PROFILES INTERNATIONALI PARTNER

Oleme PROFILES INTERNATIONALi partner. Tegu on oma ala juhtiva ettevõttega, mis loob ärikeskkonnale kohandatud töötajate hindamismeetodeid. Ettevõte pakub laias valikus tänapäevaseid hindamismetoodikaid, mis võimaldavad tööandjal tõhusamalt juhtida inimressursse alates valiku langetamisest ja tööle võtmisest kuni arendamise ja karjääriplaneerimiseni. Eriti kasulik on hindamismetoodika, mis põhineb vaatlusaluse inimese mõtlemisvõime, isikuomaduste, huvide, tegevusstiili ja juhtimisoskuste analüüsil ning nende vastavuse võrdlusel konkreetseks tööks seatud nõuetele. See on vahend, mis aitab luua tugevama ja efektiivsema organisatsiooni, sest selle metoodika peamine põhimõte on: kohased inimesed kohaseks tööks.

www.profilesinternational.com

LEE HECHT HARRISONI PARTNER

Advantus on Lee Hecht Harrisoni (www.LHH.com) partner Balti riikides. Ta pakub Lee Hecht Harrisoni metoodika kohaselt väljaaitamiskonsultatsioone (outplacement ehk mitte omal soovil töökohta vahetavate töötajate nõustamine). Tegu on programmide ja individuaalsete konsultatsioonidega ametist vabastatavatele spetsialistidele ja juhtidele. Selle tegevuse peamine eesmärk on arendada inimestes võimet valida omale sobivaim karjäärisuund ja/või leida sobiv töökoht. Samuti aitame karjäärisihte saavutada inimestel, kes vahetavad töökohta omal soovil.

www.lhh.com